Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 579 v souboru /var/www/securiton/includes/menu.inc).

Nasávací kouřový detektor SecuriRAS® ASD

 

Nasávací kouřový detektor SecuriRAS® ASD: Kompletní řada pro každou aplikaci

Nasávací kouřový detektory od firmy Securiton® patří mezi nejpřesnější a nejspolehlivější systémy požární signalizace. Securiton® nabízí kompletní řadu detektorů, díky nimž je bleskově rychlá detekce požáru škálovatelná a úsporná pro všechny požadované oblasti sledování.

SecuriRAS® ASD 532 / 531 - kompaktní pro malé a střední aplikace

Jednotka ASD 532 má délku sacího potrubí až 120 metrů a pracuje spolehlivě při teplotách mezi -20 °C a +60 °C. Stejně jako u většího modelu má osvědčený HD detektor s LVSC (Large Volume Smoke Chamber). Výsledkem je mimořádná citlivost a současně dlouhá životnost. Kompaktní design je ideální pro použití ve výtahových šachtách, vězeňských celách, čistých prostorech, laboratořích, serverovnách, telekomunikačních zařízeních apod. Má stejné technické vlastnosti jako nejsilnější jednotka SecuriRAS® ASD 535 - kromě toho, že má tižší ventilátor a kompaktnější provedení.

SecuriRAS® ASD 535 - vlajková loď pro velké úkoly

Nasávací jednotka SecuriRAS® ASD 535 dokáže monitorovat velké plochy až do 5600 metrů čtverečních. Je k dispozici jako zařízení s jedním nebo dvěma senzory. Každý nasávací vstup lze připojit k sacímu potrubí o délce až 400 metrů s maximálně 120 sacími otvory. Se sacím podtlakem okolo 400 Pa má tento nasávací největší možnosti na trhu a je ideální pro použití v náročném prostředí, jako je mrazící prostor, nebezpečných oblastech nebo v oblastech s vysokým znečištěním. Díky nové funkci „Konfigurace přes linku“ lze snadno provést nastavení a údžbu prostřednictvím ústředny EPS SecuriFire® a jeho programovacího nástroje SecuriFire Studio.

SecuriRAS® ASD - výhody našich nasávacích kouřových detektorů:

  • reagují velmi citlivě a bleskově na vznikající požáry
  • umožňují nejrychlejší detekci požáru
  • nejjednodušší ovládání
  • tři různá zařízení pro škálovatelné a hospodárné použití
  • oblasti dohledu: od jednotlivých zařízení až po 5 600 m²
  • švýcarský rozvoj a německá výroba
  • robustní a velmi odolné řešení