Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 579 v souboru /var/www/securiton/includes/menu.inc).

Lineární teplotní detektor SecuriSens ADW 535

 

Požáry v extrémních podmínkách

Požáry se pravděpodobně vyskytují i na nebezpečných místech - a běžné požární detektory brzy dosáhnou svých detekčních limitů. Inteligentní lineární detektor tepla Securiton® pracuje dokonale i v nejtěžších podmínkách. Plně automatické monitorování velkých ploch, v přítomnosti korozních plynů, extrémní vlhkosti a vysokých teplot, vám dává jistotu a odliší skutečná nebezpečí od falešných. To je specifikace moderního lineárního teplotního detektoru.

SecuriSens ADW 535: bezpodmínečně funkční

Protipožární detekce musí být funkční za všech okolních podmínek - nejen při dobrém počasí a pokojové teplotě. Ať už v plynárenském a ropném průmyslu, v chemických výrobních závodech nebo v autosalónech, nakládacích rampách a silničních tunelech: kde jiné systémy selhávají, začíná oblast použití SecuriSens® ADW 535.

Dvojitá trubka: dvě snímače pro dvojité monitorovací místo

SecuriSens® ADW 535 využívá fyzikální vlastnost vzduchu: pokud se teplota ohně zvýší, zvyšuje se současně i tlak vzduchu. Trubky se snímačem vzduchu přenášejí tento nárůst tlaku na senzor ve vyhodnocovací jednotce. Jakmile je překročena definovaná mez, systém upozorňuje. SecuriSens® ADW 535 lze připojit ke dvěma snímačům (dvojitá trubka). To zdvojnásobuje oblast dohledu a systém může být optimálně přizpůsoben architektuře a příslušným instalačním předpisům.

Dynamic Heat Watch: Sofistikovaná technologie nemůže být oklamána

Securiton® má desítky let zkušeností s detekcí požáru a systémy detekce požáru. SecuriSens® ADW 535 nabízí nejvyšší odolnost proti falešným poplachům díky inteligentnímu algoritmu DHW (Dynamic Heat Watch) a neustále se kontroluje pomocí vestavěného generátoru tlaku.

Plánování a konfigurace založená na PC

Softwarový nástroj ADW HeatCalc od společnosti Securiton® umožňuje navrhnout systém již v raném stadiu. Stačí mít jen půdorys detekční oblasti a práce může začít. Rozložení potrubí je nakresleno několika kliknutími myší a program pomáhá všude tam, kde je to možné. Vygeneruje se automaticky zpráva o dokumentaci k zařízení, stejně jako úplný materiál materiálu pro objednávku materiálu. Jednoduché systémy mohou být konfigurovány přímo na zařízení bez počítače. Nastavení EasyConfig vás provede jednotlivými kroky. Pro složitější systémy a specifické úpravy použijte vhodný softwarový nástroj ADW Config. Rozsáhlé funkce analýzy a možnosti nastavení zajišťují bezpečný a hospodárný provoz systému. Další výhodou obou softwarových nástrojů je konzistence. Konfiguraci zařízení vypočtenou podle ADW HeatCalc lze uložit jako soubor přes ADW Config přímo do zařízení.

Výhody nového produktu SecuriSens ADW 535 na první pohled:

  • odolný vůči extrémním vnějším vlivům
  • zdvojení monitorovací oblasti druhou snímači
  • schválení podle EN 54-22 (VdS: G214076)
  • vyloučení falešných poplachů pomocí algoritmu DHW (Dynamic Heat Watch)
  • minimální údržba díky plně automatické interní kontrole systému
  • nejvyšší bezpečnost