Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 579 v souboru /var/www/securiton/includes/menu.inc).

SecuriFire® 3000 - decentralizovaný požární systém

Jen velmi málo systémů požární signalizace tak spolehlivě zajišťuje protipožární ochranu jako systém SecuriFire 3000. Všechny systémové komponenty jsou redundatní - od mikroprocesorů až po operační systém.
SecuriFire 3000 - přední pohled
SecuriFire 3000 je nejen velmi spolehlivý, ale také velmi univerzální. Toho lze dosáhnout prostřednictvím modulární decentralizované struktury. Skládá se z hlavní řídicí jednotky, kruhových smyček SecuriLine®, detektorů, výstražných zařízení, displeje a ovládacího panelu. Tyto moduly se používají v požadovaném pořadí a v požadovaném množství tak, aby byla zajištěna nezbytná bezpečnost. Lze spojit až 31 ústředen do jednoho systému prostřednictvím dvojitě redundantní kruhové tolopogie a vytvořit tak jeden výkonný systém. Do každé ústředny lze připojit až 16 kruhových smyček SecuriLine®. Na každou tuto smyčku může být osazeno až 256 zařízení (detektory požáru, ruční hlásiče, vstupy a výstupy, apod.).
 

SecuriFire 3000 - vnitřní pohledInteligentní správa systému umožňuje jednoduché ovládání systému.

V případě požáru má každá prodleva cenu zlata. Displej a ovládací panel byly navrženy tak, aby rychle a správně reagovaly na stresové situace. Se systémem SecuriFire® 3000 nemusíte trávit drahocenné sekundy při jeho ovládání. Systém je řízen funkčními klávesami a inovativním řešením - kolečko SecuriWheel®, které umožňuje navigaci prostřednictvím intuitivního menu na 5,7" barevném TFT displeji. Konstrukce ovládacího panelu je jednoduchá a intuitivní - mnoho zbytečného textu nahrazují významové ikonky. ">To pomůže pochopit aktuální situaci na první pohled.

Veškeré stavy systému jsou zobrazeny na barevném displeji TFT. Operátor může přepnout rozhraní ústředny do jednoho ze čtyř dostupných jazyků, a to i v době, kdy je systém spuštěn. Zařízení má také rozhraní pro připojení tiskárny a speciální prodlužovací sběrnici pro připojení dalších tří monitorovacích a zobrazovacích zařízení.

Klíčové vlastnosti systému:
 

  • Bleskově rychlá detekce počátečního požáru
  • Požární ústředna pro až 16 kruhových smyček (dle osazení modulů)
  • Každá smyčka může obsahovat až 250 adresných prvků (max. 3500 na jednu ústřednu)
  • Vysoce modulární, decentralizovaný a 100% redundantní systém
  • V jednom systému může být až 31 ústředen SecuriFire®
  • Ústředna umožňuje snadný přechod ze staršího systému SecuriPro® s minimálními dodatečnými náklady
  • Obslužný grafický panel je plně lokalizován do českého jazyka a může být provozován až ve čtyřech různých jazycích
  • Datové rozhraní pro externí připojení a systémy vyšší úrovně
  • Jednoduchost návrhu, programování a provozu
  • Vyhovuje standardům a nařízením EN54, VdS, atd.

 

SecuriFire® - SCP 3000/2000/1000/500 - decentralizovaný požární systém